מתנות לגבר – כמה דרכים יצירתיות להפתיע את בעלך או בן הזוג שלך

מתנות לגבר: לאורך השנים גיליתי מספר דרכים יצירתיות כיצד לגרום לבעלי להרגיש מאושר ומיוחד.
לא יודעת כיצד להסביר זאת, אך אפקט ההפתעה מעצים את ערכה של המתנה, או כיצד היא נתפסת בעיני בעלי, ואת זה גיליתי לאורך השנים.

מתנה לגבר

לדוגמא, אם נחלוף ליד חנות גאדג'טים בקניון, ואשאל את בעלי, האם אני יכולה להיות ספונטנית ולקנות לו במתנה את הרחפן שראינו בחלון הראווה, אז אין ספק שהוא יענה בחיוב וישמח לקבל במתנה רחפן מגניב, שניתן להרכיב עליו מצלמת HD ולצלם תמונות וסרטונים מגניבים. אך אם אקנה לו את הרחפן במתנה, בלי לשאול או להתייעץ אתו, השמחה והעושר שלו יגיעו לרמות שלא ניתן לתאר!

קבלי כמה טיפים יצירתיים, כיצד להפתיע את בעלך או בן הזוג שלך:

 1. הפכי את בעלך או בן הזוג שלך למלך ליום אחד – תבלו יום שלם ביחד בתחביבים שהוא אוהב, או דברים שתמיד חלם או רצה לעשות, אך בגלל הקצב המטורף של החיים לא יצאו לפועל.
 2. העניקי לבעלך או לבן הזוג שלך מתנות לגבר – מצגת וידאו שיוכל לשתף בפייסבוק ובוואצפ ולהשוויץ בפני החברים, העמיתים לעבודה, המשפחה וכו'.
 3. הקדישי לבעלך או לבן זוג שלך שיר ברדיו – זה אמנם ידרוש טיפה תכנון ולוגיסטיקה, האמינו לי,
  זה ישמח אותו ויעשה אותו מאושר מאוד. רק צריך לוודא שהוא יקשיב לרדיו ויאזין לתחנה הנכונה בשעת השידור.
 4. נחשו מי בא לארוחת ערב – תפתיעי את בעלך או בן הזוג שלך בארוחת ערב, ותזמיני את כל האנשים שהוא אוהב, ללא סיבה מיוחדת. אלה יכולים להיות המשפחה שלו, החברים הכי קרובים שלו, עמיתיו הקרובים לעבודה או כל האנשים שהוא אוהב, אך בגלל החיים האינטנסיביים שלנו, לא הצליח להיפגש איתם לאחרונה.
 5. מתנות לגבר מקורית ביותר – העניקי לבעלך או בן הזוג שלך חולצה במתנה, עם הדפסת דמות של גיבור על שאהב בילדותו, עם תמונת פנים של בעלך במקום גיבור העל, וכיתוב על החולצה בשם: "אתה הגיבור שלי".
  לפמיניסטיות שבינינו, מציע לא לקחת את הדברים ברצינות מדי, מכיוון שבסופו של דבר, אנו אוהבות את בני הזוג שלנו, וחשבו לרגע, אם בן הזוג שלכן היה מדפיס עבורכן תמונה של סופר וומן עם הפנים שלכן, והכיתוב "את הגיבורה שלי", אני בטוח שזה היה מחמיא לכן, ומשעשע אתכן 🙂
 6. בעולמנו, שבו הפייסבוק והווצאפ השתלטו על חיינו, אנו צריכות להיות יצירתיות – כתבי לבעלך או בן הזוג שלך, מכתב או פתק אהבה רומנטי בן כמה מילים או משפטים, והכניסי אותו בכיס מכנסיו, או בכל מקום אחר שאת יודעת שהוא ימצא אותו. רצוי לכתוב את המכתב עם דיו בצבע אדום. חשבי לרגע, איך זה ירגש אותו כאשר הוא ימצא את זה?
 7. הזמיני את בעלך או בן הזוג שלך לארוחת ערב רומנטית תחת כיפת השמים וירח מלא. ניתן בקלות למצוא באינטרנט תאריכים שבו הירח מלא. כל משנותר לך, זה להזמין מקום במסעדה עם נוף פתוח לערב רומנטי וליהנות מנוכחותו של הירח המלא.

  מתנה לגבר

 8. הפתיעי את בעלך או בן הזוג שלך מופע סטנד אפ. לא חייבים לחכות לסוף שבוע או לתכנן עם חבריו ללכת למופע סטנד אפ. הזמיני כרטיסים לאמצע שבוע, רק שניכם בלבד!
  כמובן שצריך לדאוג לבייביסיטר לילדים, אם יש, וזאת הוצאה נוספת, אך מצד שני, תשאלו את עצמכן, מה החיים שלנו שווים אם לא נהנים?
 9. התאהבי בתחביבים שלו. טוב, אולי לא באותן עוצמות כפי שהוא אוהב, אך אם יש משהו שבעלך או בן הזוג שלך אוהב לעשות בזמנו הפנוי או השעות הפנאי שלו, חשבי לרגע מה זה יעשה ליחסים, אם הוא יוכל לשלב את תחביביו ביחד איתך?
  אני כמובן לא מדברת על אותם מקרים, שבהם הזוגות רוצים "לנוח" אחד מהשני, ונוסעים לחופשות עם החברים ללא בני הזוג, מתוך הסכמה והבנה שלכל אחד צריך להיות המרחב האישי והפרטי שלו.
  אני מתכוונת, לדוגמא על מנוי משותף בחדר כושר, רכיכה משותפת על אופנים בסופי שבוע, רכיבה משותפת על סוסים, צלילה, צניחה חופשית, ועוד אינספור תחביבים שיכולים להפוך לתחביבים משותפים. 10. מתנות לגבר מקורית ביותר, יכולה להיות טיסת הפתעה לחו"ל לבעלך או בן הזוג שלך לאותו מקום שהוא תכנן או רצה לטוס בעבר, אך לא הצליח להוציא את זה לפועל. מתנות מן הסוג הזה כמובן דורשות תכנון וארגון אשר יכלול תיאום ימי חופשה בעבודה עם המעסיק של בעלך או בן הזוג שלך, אך מתנה כזאת שווה כל מאמץ.

השארת תגובה