מתנות לגבר 21 – מתנות לגבר : חשיבותה של חשיבות מתן מתנה

מתנות לגבר : חשיבותה של חשיבות מתן מתנה

במהלך המסיבה הראשונה שלי / סנטה סנטה, ההורים שלי נכנס תחתונים ויקטוריה סיקרט התלוי על הנברשת מעל שולחן האוכל בחדר. אמנם אנו אולי נרגע קצת מאז, בכל שנה, אני מצפה למה החברים שלי ואני יקבלו עד לאחר צריכת יותר מדי עוגת גבינה תוצרת בית.

מעשה מתן מתנה הוא היבט אחד של החגים כי לעתים קרובות מקבל ביקורת. אמנם אני לא מסכים עם יום שישי השחור או לבלות את החגים בקניון במקום עם חברים ובני משפחה, אני חושב לתת מתנות הוא חלק חשוב של חברויות ויחסים. מתן מתנות היא דרך להרחיב את האהבה שלך לאדם לקחת את הזמן של היום שלך מחפש דברים שאתה יודע שהם יאהבו.

גיליתי שכשאני מזדקן, נותן מתנות הופך להיות יותר מרגש מאשר לקבל אותם. עכשיו אני מסוגל לנהוג, יש לי את היכולת ללכת לחנויות שונות, מסעדות, וערים כדי למצוא מתנות שמתאימות סנטה סודית שלי או חברים ובני משפחה בצורה מושלמת. אני לא בטוח למה נותן מתנה מקבל יותר מרגש עם הגיל. זה יכול להיות כי רובנו הופכים אנוכיים יותר עם השנים להמשיך ואנחנו רואים את כל כאב הלב בעולם. להיות מסוגל לתת למישהו מתנה שגורמת להם לחייך, משהו שהם אוהבים ישתמשו וליהנות באמצעות לעתים קרובות, הופך להיות חשוב יותר מאשר מקבל הכל על הרשימה שלך.

אני מצפה למסיבה הסודית שלי / פוטלוק מדי שנה מסיבה זו. אני אוהב להיות מסוגל לראות את כל החברים שלי להיפגש ליהנות מאוכל תוצרת בית, לפתוח מתנות לבביות, ויש לי כיף להיות כל חברה אחרת. למרות הבעיות של כולם או לוחות זמנים עסוק, זה לילה להירגע וליהנות החגים ומה הם באמת מייצג, מראה אהבה לחברים ובני משפחה, ולהיות אדיב לזרים שאינם בני מזל כמו שאתה יכול להיות.

אז, זו עונת החגים, במקום לנזוף מי נהנה לתת ולקבל מתנות, לצאת ולמצוא מתנות עבור חברים ובני משפחה שלך זה עושה אותך שמח לקנות מתנות לגבר נרגש לתת. בחר דברים שהם מתקשים לקנות לעצמם או דברים שהם לעולם לא יחשבו לבחור u במסע קניות רגיל. קבל כרטיס מתנה למסעדה, כך שאתה יכול לבלות זמן ביחד, בישול בכיתה ללמוד כמה מיומנויות חדשות, או להרים סוודר או צעיף בצבע מחמאות השיער שלהם או צבע העין. זה עושה את החגים מרגש ומסייע לקדם אהבה וקירבה. אם אתה יכול, לקנות כמה מתנות או אספקה ​​ולתרום אותם לצדקה המקומית. קבלת מתנה קטנה יש את היכולת להפוך את היום של מישהו, ועונת החגים, מסביב.

מתנות לגבר
מתנות לגבר

 

השארת תגובה