מתנות לגבר 23 וטיפים לבחירת צעצועים

מתנות לגבר וטיפים לבחירת צעצועים

 

איך אתה בוחר אילו מתנות מתאימות לילדך? מאמר זה מציע כמה רעיונות לבחירת צעצועים כי יגדל עם הילד שלך, לאתגר אותה, ולטפח את החשיבה שלה, פיזית, שפה, וכישורים חברתיים רגשיים.
פעוטות הם חוקרים קטנים הלומדים על ידי עושה. משחק נותן לילד שלך הזדמנות מצוינת לפתח ולתרגל מיומנויות חדשות בקצב שלה על ידי ביצוע האינטרסים הייחודיים שלה. הצעצועים ואת הילד שלך יש זמין לה יכול לעצב את הפיתוח שלה בדרכים חשובות.

למרות שזה אולי נראה כמו בחירת צעצועים לפעוטות צריך להיות קל, כמו שאתה נכנס לחנות הצעצועים היום, הדבר היחיד קל הוא מרגיש המום. יש מגוון עצום של צעצועים אשר פותחו עבור שוק פעוטות. איך אתה בוחר איזה מהם מתאים לילדך? איך אתה יכול לדעת אילו הם באיכות גבוהה אשר יימשך? איזה מהם יעסיק את העניין של הילד שלך במשך יותר מימים או שבועות? להלן כמה רעיונות לבחירת צעצועים שיגדלו עם ילדך, לאתגר אותה ולטפח את התפתחותה הכוללת (חשיבתה, פיזית, שפה וכישורים חברתיים-רגשיים).

הנחיות לבחירת צעצועים לפעוטות
בחר צעצועים שניתן להשתמש בהם במגוון דרכים.

פעוטות אוהבים להתפרק, להרכיב בחזרה, לשלוף, לשים, להוסיף, לבנות. בחר צעצועים "פתוחים" במובן זה הילד שלך יכול לשחק משחקים שונים עם אותם. לדוגמה, בלוקים עץ או בלוקים chunky פלסטיק משולב ניתן להשתמש כדי להפוך את הכביש, גן החיות, גשר, או חללית. צעצועים כמו זה לעורר את הדמיון של הילד ולעזור לו לפתח פתרון בעיות ומיומנויות חשיבה לוגית.

דוגמאות: בלוקים, בלוקים משולבים, בלוקים קינון או כוסות, צעצועים לחול ולמים לשחק
חפש צעצועים יגדל עם הילד שלך.
לכולנו היה ניסיון לקנות צעצוע שילדנו משחק איתו במשך יומיים ולא נוגע שוב. אתה יכול להישמר מפני זה על ידי מחפש צעצועים שיכולים להיות כיף בשלבי התפתחות שונים. לדוגמה, בעלי חיים מפלסטיק קטנים הם כיף עבור פעוט צעיר שעשוי להפוך את הבית shoebox עבורם, בעוד פעוט מבוגר יכול להשתמש בהם כדי לפענח את הסיפור שהיא מפצה.

דוגמאות: חיות צעצוע מפלסטיק ודמויות פעולה, בתי בובות ידידותיים לילדים, רכבות ומשאיות דומפ (וכלי רכב אחרים), בובות פרווה ובובות
בחר צעצועים המעודדים חיפושים ופתרון בעיות והעניקו מתנות לגבר
משחק נותן לילדים הזדמנות לתרגל מיומנויות חדשות שוב ושוב. צעצועים שנותנים לילדים הזדמנות להבין משהו בעצמם – או עם אימון קטן – לבנות את כישורי החשיבה הלוגיים שלהם ולעזור להם להפוך לפתרון בעיות מתמיד. הם גם מסייעים לילדים לפתח מיומנויות יחסים מרחביים (להבין איך הדברים משתלבים יחדיו), תיאום עין יד, ומיומנויות מוטוריות עדינות (תוך שימוש בשרירים הקטנים בידיים ובאצבעות).

דוגמאות: פאזלים, צורות- , בלוקים, בלוקים קינון או כוסות, חומרי אמנות כמו טיט, צבע, עפרונות או בצק משחק
חפש צעצועים מעוררים את הדמיון של הילד שלך.
במהלך שנתו השלישית של הילד, היצירתיות שלו באמת ממריאה כפי שהוא מסוגל כעת לקחת על עצמו את התפקיד של מישהו אחר (כמו מלך) ולדמיין שמשהו (כמו בלוק) הוא בעצם משהו אחר (כמו חתיכת עוגה) . חפש צעצועים שילדך יכול להשתמש בהם כאשר הוא מפתח ומעשים סיפורים. להעמיד את המשחק בונה שפה מיומנויות שפה, כישורי פתרון בעיות, ואת היכולת רצף (לשים אירועים בסדר הגיוני).

דוגמאות: בגדי לבוש, בלוקים, אוכל צעצוע וצלחות פלסטיק, דמויות פעולה, חיות פרווה ובובות, רכבות ומשאיות, בתי בובות ידידותיים לפעוטות, כלי צעצוע ואביזרי "חיים אמיתיים" כגון צינור נייר עטיפה "אש" צינור "עבור לוחם האש הקטן שלך. קופסא קרטון גדולה לכל מטרה היא תמיד להיט גדול לפעוטות והוא חופשי. (התקשר חנות מכשיר על להרים אחד תיבות המקרר שלהם). קופסאות הופכות לבתים, ספינות פיראטים, אסמים, מנהרות – כל דבר שהדמיון של ילדך יכול לבוא!
תן לילד שלך הזדמנות לשחק עם "אמיתי" דברים או צעצועים שנראים כמו הדבר האמיתי.
פעוט שלך מקבל טוב ב להבין איך אובייקטים בעולם שלה עבודה כמו טלוויזיה או בוררי אור. היא מעוניינת גם לשחק עם הדברים "האמיתיים" שלך, כמו הטלפון הסלולרי שלך, כי היא להוטה להיות גדול ומסוגל כמוך. צעצועים כאלה מסייעים לילדים לפתור בעיות, ללמוד יחסים מרחביים (איך הדברים משתלבים יחד), ולפתח מיומנויות מוטוריות עדינות (שימוש בשרירים הקטנים בידיים ובאצבעות).

דוגמאות: כלים מפלסטיק ומזון, מפתחות צעצוע, טלפון צעצוע, בגדים לבוש, כלי נגינה, מטאטאים בגודל ילד, מגבים, מברשות ואבק
לזרוק כמה "מתכונן לקרוא" צעצועים.
ספרים, אותיות אותיות מגנטיות, וציוד אמנותי כמו סמנים, עפרונות צבע, ולעזור לילדך לפתח מוקדם כתיבה ומיומנויות קריאה. "בחיים האמיתיים" אביזרים כמו תפריטים, קטלוגים או מגזינים הם כיף לילד שלך להסתכל ולשחק עם וגם לבנות היכרות עם אותיות, טקסט, ולהדפיס.

לחפש צעצועים המעודדים את הילד שלך להיות פעיל.
פעוטות עושים כל מיני טריקים פיזיים כפי שהם חזקים ובטוחים יותר עם גופם. התפקיד שלך הוא להיות קהל מעריך את ההישג החדש של מגרש המשחקים הקטן שלך! חפש צעצועים המסייעים לילד שלך לתרגל מיומנויות פיזיות הנוכחי לפתח חדשים.

דוגמאות: כדורים בצורות ובגדלים שונים, תלת אופניים או קטנועים תלת-גלגליים (עם ציוד מגן מתאים), ערכות באולינג מפלסטיק, כדורסל כדורסל בגודל של ילד, צעצועי משיכה (למשל צעצועים שילדך יכול למשוך על חוט), עגלה כדי למלא ולמשוך, כלי גינון כדי לחפור לגרוף עם, תיבות נעים (פתוח בשני הקצוות) כדי לבצע מנהרות לזחול דרך
חפשו צעצועים המטפחים משחק בין-דורי.
בעוד מבוגרים וילדים יכולים לשחק כמעט כל דבר ביחד, יש כמה צעצועים המיועדים להשתתפות מבוגרים. כשהילד מתקרב לגיל 3 ואילך, משחקי לוח מוקדמים – הכוללים שימוש בזיכרון או במשחקי לוח פשוטים שאינם דורשים קריאה – מהנים לכל הגילאים. שקול להתחיל "לילה משחק משפחתי" כאשר כולכם משחקים יחד. משחקי לוח לעודד ספירה, התאמה, כישורי זיכרון, כמו גם מיומנויות הקשבה ושליטה עצמית (כמו ילדים לומדים לעקוב אחר הכללים). הם גם מטפחים כישורי שפה ובניית יחסים. יתרון חשוב נוסף הוא ללמד ילדים להיות זוכים אדיבים וכיצד להתמודד עם אובדן.

שאלות נפוצות על בחירת צעצועים לפעוטות
מה הם היתרונות של צלילים, אורות ומוסיקה?
צעצועים רבים, רבים עבור פעוטות נשרפים עם כפתורים, מנופים, אורות, מוסיקה, וכו 'לעתים קרובות צעצועים אלה משווקים כמו "התפתחותי" כי הצעצוע יש כל כך הרבה פונקציות שונות. למרבה הצער, זה לעתים קרובות יש השפעה הפוכה עבור הילד. ככל שעושה צעצוע יותר, כך הילד שלך צריך לעשות פחות. אם הילד שלך יכול לשבת ולראות את הצעצוע "לבצע", אז זה כנראה יותר משעשע מאשר חינוכית. בנוסף, צעצועים אלה יכולים להיות מבלבל לילד הלומד סיבה ותוצאה. אם צעצוע באקראי מתחיל לנגן מוזיקה, או לא ברור איזה כפתור עשה את האורות מתחילים מהבהבים, אז הילד שלך לא לומד אילו פעולות שלו (הגורם) הפיק את האורות ואת המוסיקה (את האפקט). בקיצור, הצעצועים השימושיים ביותר הם אלה הדורשים את הפעולה ביותר של הילד הצעיר. ככל שילדים צריכים להשתמש במוחם ובגופם כדי לעשות משהו, כך הם לומדים יותר.

אין  ספר שהענקת מתנות מקוריות ו מתנות לגבר יכולים בהחלט לשפר את היחסים בין בני זוג כמו שצעצועים באמת יכול "להפוך את התינוק שלי יותר חכם", כמו האריזות ופרסומות לעתים קרובות טוענים?
להמשיך בזהירות. רוב המוצרים שמייצרים טענות אלה לא הוכחו כמגבירים את האינטליגנציה של הילדים. למעשה, פריטים ביתיים בטוחים (קערות פלסטיק למילוי והשלכה, כריות לטפס ונערמות כדי להפוך את המערה, בגדים ישנים עבור השמלה) הם לעתים קרובות את כלי הלמידה הטובים ביותר. זכור, ככל שהילד שלך צריך להשתמש במוחה ובגופה כדי לפתור את הבעיה ולפתח את הרעיונות שלה, כך היא לומדת יותר.

על בייבי שלבים
מאמר זה היה מובלט בייבי שלבים, אפס שלוש עלון עבור הורים ומטפלים. כל גיליון מציע מידע מבוסס מדע על נושא שמעניין את ההורים ואת המטפלים של ילדים צעירים – משינה ועד התנהגויות מאתגרות, וכל מה שביניהם.

 

מתנות לגבר
מתנות לגבר

 

השארת תגובה