מתנות לגבר 24 – כיצד לבקש מתנות אלטרנטיביות עבור הילדים שלכם

מתנות לגבר -כיצד לבקש מתנות אלטרנטיביות עבור הילדים שלכם

לא עוד צעצועים, בבקשה: כיצד לבקש מתנות אלטרנטיביות עבור הילדים שלך

מציאת המתנה המושלמת עבור בני משפחה וחברים במהלך החגים הוא מאבק עבור צרכנים רבים. כאשר מדובר בבחירת מתנות לילדים, עם זאת, הצעצועים הם בחירה קלה ומהנה. אחרי הכל, אין שמחה גדולה יותר מאשר צפייה ילד צווחת בהתרגשות על פתיחת משחק נחשק, בובה או משחק אחר פופולרי.

עם 41 אחוזים של הצרכנים מתכננים לקנות צעצוע בעונת החגים, על פי הפדרציה הקמעונאית הלאומית, ברור כי הקונים מאמינים צעצועים הם מתנה אידיאלית עבור הקטנים. את הריגוש על צעצוע חדש, לעומת זאת, יכול להקטין במהירות עם כל מתנה חדשה ילד מקבל. זה אומר לעתים קרובות יותר העומס מאשר שמחה פחות הערכה עבור הפריטים שהם מקבלים, אומרים מומחים.

"כאשר ילדים מוקפים בזרם של צעצועים חדשים, כל אחד הופך להיות פחות מיוחד", אומרת איימי מק'ריידי, מייסדת חברת  ומחברת הספר מדריך שלב אחר שלב כדי להעלות את יכולתם, ילדים אסירים תודה בעולם ללא כותרת ". "קרובי משפחה בעלי כוונות טובות רוצים לראות ילדים שמחים ומתגשמים, אבל ילדים שמקבלים כל מה שהם רוצים … קחו את הפריטים החומריים שלהם כמובן מאליו".

כמה מומחים אומרים כי עודף של צעצועים יכול גם להפריע להתפתחות הילד והתנהגות. "יותר מדי צעצועים יכולים לגרום לילדים לחוש חרדה, לתרום לחוסר היכולת להתמקד ולהוביל לקשב קצר יותר", אומרת קורין רוט, כותבת ומייסדת  היא מוסיפה כי ילדים שיש להם פחות צעצועים מסתמכים יותר על דמיונם ובסופו של דבר הם יצירתיים יותר בהצגה שלהם.

לא משנה מה הסיבה של ההורה לרצות להגביל מתנות צעצוע, חשוב להגדיר את הציפיות לקראת החגים. בצע את הטיפים הבאים כדי להתחיל את השיחה וללמוד כיצד לבקש פריטים חלופיים.

דברו על זה. הדרך היחידה לשנות הרגלי מתנה היא לנקוט פעולה. לדבר בגלוי בכנות על זה עם המשפחה לקראת חגיגות החג הוא חיוני. מומחים מציעים לקחת צליל חיובי להביע תודה על המתנות בעבר תוך התמקדות ערכי המשפחה כמו הסיבה לשים גבול על מתנות.

"תן לקרובים לדעת שבעוד שאתה כל כך מעריך את ההרהור שלהם, אתה עובד קשה כדי לקחת את " מתוך כשזה מגיע לילד שלך בתקווה ליצור יותר משמעותי, פחות חומרני החג", אומר דוד

על ידי הדגשת פריטים ילד באמת צריך או מציע רעיונות חלופיים כגון ניסיון או פעילות, ההורים יכולים להנחות את יקיריהם לקראת קבלת החלטות מתנה משמעותיות יותר מבלי לבוא כמו מגבילה מדי. עבור אלה אשר תקועים על הצעצועים, ג 'ניפר פורטר, מאמן נימוסים הבעלים של הענקת מתנות לגבר חשובים מאד בכל העולם ביחסים בין נשים וגבגרים. בסיאטל, מייעץ כי ההורים בעדינות להציע פריט זה יהיה אתגר הדמיון של הילד שלהם, כגון אלה המתמקדים אומנויות ומלאכות.החברים והמשפחה שלך יעריכו את המתנות המהורהרות והזולות האלה.

קבע כללי מתנה. קביעת כללי הקרקע עבור עושה לילדים אסיר תודה יותר ההורים המומים פחות. למרות הרעיון של הכללים נשמע מגביל, יש שפע של הזדמנויות לעשות את זה כיף עבור יקיריהם. רוט מציע ליישם את "כלל ארבע המתנות", המכוון קרובי משפחה, כמו סבים, לתת פריט אחד שהילד רוצה, פריט אחד שהם צריכים, פריט אחד ללבוש ופריט אחד לקריאה.

"כלל ארבעת המתנות הוא פשרה גדולה, במיוחד לסבים", אומר רות. "החריג היחידי שלנו לכלל המתנות הוא שספרים, חפצי אמנות, ציוד אמנות או ערכות [המציעים פעילויות חינוכיות, מעשיות, בהשראת מדע, טכנולוגיה, הנדסה ומתמטיקה] תמיד מתקבלים בברכה, פשוט לא בשפע".

שלח רשימת משאלות. רשימות הלוואי הם win-win לכולם. ילדים נהנים ליצור אותם, הורים יכולים לשלוט על מה נכלל וקרובי משפחה מעריכים את ההצעות. "למרות שמבקשים פריטים מסוימים עשויים להרגיש בתחושה מוזרה בהתחלה, נותני מתנה מעדיפים לתת משהו שיהיה מוערך ומועיל באמת במקום משהו שיישמר ויישמר לנצח", אומרת ג'ניפר מק'דרמוט, עורכת הדין הצרכנית. com, פלטפורמת השוואה ושירות מידע המסייע לצרכנים לקבל החלטות טובות יותר עם הכסף שלהם.

ממליצה להשתמש באתרים כמו , שבו משפחות יכולות להוסיף פריטים מאתרים שונים במקום אחד לשתף עם בני משפחה וחברים. היא גם מייעצת להורים להיות מודעים לתקציב של כולם ולתכנן לכלול מגוון רחב של פריטים בנקודות מחיר שונות.

הצע מתנה מפוצלת. הורים עשויים לגלות כי קרובי משפחה מסוימים מעדיפים לתת צעצועים לסיפוק מיידי. אחרי הכל, ילדים נוטים יותר לקפוץ משמחה כאשר הם פותחים מתנה הם יכולים לשחק עם מיד על כסף או בגדים. במקרה זה, מומחים מציעים כי יקיריהם לתת "מתנת מפוצל". משמעות הדבר היא נתינה

"עבור מתנות ניסיון סביר בעתיד, זה כיף לתת משהו לסיפוק מיידי", אומר פורטר. "אני ממליץ על פריט קטן של  שהוא רלוונטי מבחינה תיאטרלית למתנה, ואני גם רוצה לעטוף תמונה של החוויה בקופסה כדי שיהיה משהו קטן לפתוח".

לשמור על העומס צעצוע מבניין. לפני סיבוב נוסף של מתנות מוחלף בעונת החגים, קדם את העומס על ידי טיהור ותרומות צעצועים לא רצויים. משפחות צריך גם לקבוע כללים חדשים לניהול שפע של צעצועים צעצוע לילדים לקבל על ידי הגדרת כלל. "אם מגיע צעצוע חדש, הילד צריך לבחור אחד ישן לתרום", אומר . לא רק שזה שולט על העומס, אבל הילדים לומדים לקח יקר במתן לאחרים, היא אומרת.

מתנות לגבר
מתנות לגבר

 

השארת תגובה