מתנות לגבר 25 – מספר דרכים נהדרות להציג מתנה מיוחדת

מתנות לגבר מספר דרכים נהדרות להציג מתנה מיוחדת

כיף "גדול לחשוף" את עצמו, וזה לא צריך לקחת יותר מדי מאמץ נוסף. בנוסף, תוכל גם לתת לה סיפור נהדר לספר בכל פעם שהיא מראה את bauble החדש שלה.

הפיכת מתנה במתנה לקורה

כל אחד יכול לעשות הזמנות לארוחת ערב ולספק קופסת מתנה עטופה להפליא על קינוח ונרות. אפילו מסיבת הפתעה עוקבת אחרי תסריט רגיל, ברגע שאורח הכבוד מגיע. אבל השראה באמת יכול לרומם את מעשה מתן – וקבלה – לתוך חוויה עצמה. הנה כמה הצעות כדי להתחיל.

1. אדם מסירה בלתי סבירה. הנמען שלך עשוי כבר מצפה מתנה ממך לאירוע הקרוב באופן הגיוני חושב שאתה תהיה אחד להציג את זה. זה המקום שבו אתה יכול להציג בלבול שמוביל, בסופו של דבר, להפתעה מאושרת. מצא מישהו שהנמען לעולם לא יחשוב שייתן מתנה תכשיטים – או כל מתנה, לצורך העניין. הבחירה הברורה הראשונה תהיה ילד קטן, אולי שלך, אבל המשימה יכולה גם ליפול על חיית מחמד צייתנית כי לא נמנע שיש תיבה קטנה המצורפת הצווארון שלה, או שכן יכול להעמיד פנים שהוא קיבל את הדואר שלך בטעות . בקש מהילד שלך או מאדם מיוחד אחר להתקרב אל הנמען עם מתנה ביד. הם לא צריכים להגיד הרבה (במיוחד אם זה כלב), אלא "זה בשבילך." בנסיבות הקיימות, הנמען שלך לא יהיה מוכן פיסת תכשיטי יוקרה, כך כל הציפיות יהיה התפוצץ כאשר הוא או היא מסירה ממך את ההפתעה הנפלאה הזאת.

2. אריזה מזויפת. קצת תחבולה יכולה ללכת דרך ארוכה, במיוחד אם אתה ידוע לשמצה על אפשרויות מתנה פחות מוצלחים בעבר. הטריק כאן הוא לזרוע זרעי אכזבה (אולי אפילו זעם!) שמיהר במהירות לשמחה. התחל עם התיבה הריקה מכמה תועלתני, בהחלט לא פריט סקסי – כלי בית כמו ציוד משרדי, מוצרי ניקוי, כלי חומרה וכדומה הם אידיאליים. בעיקרון, אתה רוצה תגובה כמו, "אני לא מאמין שאתה מעז לקבל אותי X ליום השנה שלנו!" כמובן, שקוע עמוק בתוך האריזה סוס טרויאני יהיה מתנה אמיתית – תכשיטים ממך. ייתכן שיהיה עליך בעדינות להנחות את האדם כדי להמשיך לחפור כדי למצוא אותו, אבל זה לא יהרוס את ההפתעה.

3. ציד נבלות. תוכנית זו לוקחת קצת יותר עבודה, אבל יכול גם להכפיל כמו פעילות קבוצתית במהלך מסיבה. במקום למסור מתנה עטופה, תציג את honoree עם מעטפה המכילה את הרמז הראשון. אתה יכול לקבל רק כמה רמזים או להשתגע עם הרפתקה ארוכה בכל רחבי הבית – או אפילו בכל רחבי השכונה. אתה יכול לקשור כל רמז למשהו על האדם עצמו ואת מערכת היחסים שלך או פשוט לגרום להם כיף ומאתגר. הרמז הסופי, כמובן, יגלה את המיקום של המתנה שלך בפועל, אז אתה צריך לעשות את זה קשה.

4. גילוי בלתי צפוי. במקום לתת מתנה, אתה יכול לתת לנמען פשוט לקרות על זה. בין אם עטוף או לא, לשים את ההווה אי-שם שבו אתה יודע שהוא הולך כל יום, כגון בתוך ארון תרופות, תיבת דגנים או תיק. אחת הדרכים להעניק מתנות לגבר  הינה מתן תשומת לב כנה .אפשרויות אחרות עשויות להיות בנעליים או קסדה אופניים אתה יודע שהוא ישים ואז להרגיש משהו לא בסדר לפני מקבל הפתעה גדולה. זה עובד הכי טוב כאשר מיקום ההפתעה נכנס לשגרה רגילה, כי לא משתנה מיום ליום, כך מתנהג שלך הוא gobsmacked לחלוטין כאשר אובייקט מחוץ לנורמה מופיע – "יש חפתים בתבנית סבון! "רק להיות בטוח לא להסתיר את המתנה שלך כל כך טוב שהוא מקבל להתעלם או לאיבוד או מחליק למטה לטמיון.

5. מקום מיוחד שלך. תחשוב על כתמים שיש להם משמעות ייחודית לך ואת מערכת היחסים שלך. אלה זיכרונות- מקומות באמת יכול להגדיר את מצב הרוח כאשר אתה באביב את המתנה של תכשיטים על אחרים משמעותיים. המקום לא צריך להיות כרוך עם משקל רציני או – מזון מהיר כונן דרך איפה שיתפת את הנשיקה הראשונה שלך יכול להיות בדיוק נוגע כמו החוף שבו אתה הציע. או שאתה יכול צרור מתנה המתנה שלך עם פעילות אחרת אתה יודע שהיא רוצה, כגון לשמוע זמר מועדף בקונצרט או לקחת טיול זה כבר על הרשימה שלך במשך זמן מה. לאן שאתה הולך, אתה רוצה לוודא שיש לך את המתנה במקום בטוח, בטוח עד הזמן הנכון. לטוות באלמנט ההפתעה, להציע טיול זה כאילו הוא אירוע בפני עצמו, לא אזכור של מתנות או מקרים מיוחדים המעורבים. לאחר מכן, כאשר אתה מגיע לשם, למצוא רגע לחלוק את סדר היום מוסתר שלך,מגיע תיבת התכשיטים.

עם קצת תחכום, אתה יכול לעשות את מתן המתנה כמעט מתגמל כמו המתנה עצמה. התכשיטים הם מתנה אישית יקרה, וזה שווה ללכת צעד נוסף כדי ליצור חוויה התואמת את זה.

מתנות לגבר
מתנות לגבר

 

השארת תגובה