מתנות לגבר 24 כל מה שקורה בחיים שלך הוא מתנה – אפילו כישלון

מתנות לגבר כל מה שקורה בחיים שלך הוא מתנה – אפילו כישלון

 

אנשים רבים קוראים לזה. לא, אני לא מדבר על "כיף" או על מילה ארסית של ארבע אותיות, שהיא כה בולטת בתרבות של היום. אני מדבר על כישלון – גדול, כישלון שמן. ואתה יודע מה? זה מתנה. מתנה גדולה ושמנה.כל מה שקורה בחיים שלך הוא מתנה. גם זה אירוע גדול שמתחיל עם פ

"בסופו של דבר, כולנו חייבים להגיע להחלטה, לגבי עצמנו, על מה מייצג כישלון. עם זאת, העולם הוא מאוד להוט לכישלון על לוח זמנים, ולתת לך קבוצה של גורמים מכריעים, אם תרשה זאת. שבע שנים דלות לאחר סיום הלימודים, הכישלון הכה בי בקנה מידה גדול. נישואים חולפים נמסו, לא היתה לי עבודה, [הייתי] הורה יחיד וחסר כול כמו שכל אחד יכול להיות בלי לחיות ברחובות. פחדי של הורי עבורי, ואלה שהיו לי בעצמי, התגלגלו לבסוף, ועל פי ספר הכישלון, הייתי הגדול ביותר ".

קשורים: 5 אמיתות לזכור כאשר כשלון מול היזם

כל תכלית השימוש כדוגמה לחשיבות הכישלון היא להדגיש את הטענה שכישלון אינו יוצא דופן.למעשה, זה מאוד רגיל ו היה אי הבנה לאורך זמן.

ראשית, להבין כי הצלחה פירושה משהו שונה לאנשים שונים. עם זאת, יש משהו משותף לכולם שהצליח במה שהם הציעו לעשות: הם נכשלו בזמן זה או אחר. אין דרך לחיות את החיים בלי להיכשל מעת לעת. הדרך היחידה שאתה לא להיכשל היא אם אתה חי כל כך בשמירה כי אתה בקושי חי בכלל, שבו, אתה נכשל כברירת מחדל.

הכישלון גורם לנו להשתנות. בלי זה, איפה נהיה היום? תומס אדיסון הפיק טונות של נורות שלא פעלו. אם הוא לא ניסה שוב ושוב, היינו עדיין משתמשים במנורות שמן ונרות לאורות.

בנושא: אם אתה לא קורס תיקון, אתה לא לוקח מספיק סיכונים

וינסטון צ'רצ'יל הצהיר פעם, "ההצלחה מבוססת על המעבר מכישלון לכישלון ללא אובדן התלהבות".

כמובן, יש אנשים סרדוניים. אלה סוגים של אנשים לא להרים את עצמם מכישלון כי הם לא גדלו. כישלון הקורסים דרך חייהם של כולם. קובע כי יותר ממחצית העסקים הקטנים נכשלים במהלך חמש השנים הראשונות שלהם.עם זאת, נכשלו יזמות הם חיוניים כמו אלה מוצלחים.

תעשייה אחת מסוימת משגשגת על כישלון היא טכנולוגיה. יש כמעט אף אחד מעל גיל 25 שאינו מכיר את סטיב ג 'ובס המנוח, מייסד שותף של אפל. הוא היה הדוגמה המושלמת למישהו שמצא את "המתנה" בכישלון. בניסיון הראשון שלו בגאדג'ט נייד, הוא נכשל. היא נכשלה קשות והוא נזרק מהחברה. עם זאת, יש לו אחד הסיפורים הגדולים של קאמבק בכל הזמנים.

אין ספק שמתן והענתק מתנות לגבר חשובים בעולם שלך, מה מייצג כישלון? שאל את עצמך את השאלה הזאת באמת לקחת קצת זמן לענות בכנות. בדיוק כפי שאמרה רולינג, כולנו חייבים לבוא להחלטה על מה הכישלון והצרות מייצג בחיינו. תשובותינו לשאלה חשובה זו קובעות במידה רבה את רמות ההישגים שלנו ואת מה שמחכה לנו בעתיד.

גדולי, אלופים, הטוב ביותר אי פעם לעשות את זה לראות כישלון מצוקה כחבר שלהם משהו כדי לעזור להם לגדול ולהצית את היצירתיות שלהם ואת הרצון להיות הטוב המוחלט.

מתנות לגבר
מתנות לגבר

 

השארת תגובה