מתנות ליום הולדת 22 – מתן מתנות מחזירות בחזרה

מתנות ליום הולדת :מתן מתנות מחזירות בחזרה

עלינו לשקול מדוע החזרה היא כל כך חשובה. המתנה הגדולה ביותר להיות יזם מספק לנו, הוא היכולת והמשאבים כדי לעזור. אין דבר חשוב יותר מאשר לבוא יחד כמו גזע אנושי כדי לעזור לאלה שאיבדו את חייהם בצורה לא הוגנת, או שהם באים מתוך מעשה חסר טעם של אלימות עם פציעות שינוי חיים משאירים משפחות ללא מימון מספיק כדי לטפל ברצינות של פציעות . אם הצדקה שאנו תומכים בה נובעת מעבודת אלימות חסרת שחר, או מהרצון הפשוט לתרום למטרה שמושכת את לבנו, מה שחשוב הוא שאנחנו עושים מה שאנחנו יכולים לעזור.

1. יש השפעה
רובנו משתוקקים להרגיש שהחיים שלנו מחזיקים יותר משמעות וערך מאשר לחיות רק בשחיקה של להתעורר, לעבוד, לישון, לחזור. עמוק בפנים, כל אחד מאיתנו רוצה לחוות יותר מהחיים. כאשר אנו מתחייבים לראשונה את המסע היזמי, לעתים קרובות אנחנו צריכים להיות חסכני כדי שיהיה מספיק מימון כדי לתת חלום שלנו זריקה להפוך למציאות. זה מובן, ובכל זאת זה עדיין אפשרי להתנדב ולתת מה שאנחנו יכולים בכל מקום שבו אנחנו יכולים. יזמים רבים לקדם את הרעיון של tithing כחלק המבנה הפיננסי שלהם. המעשר הוא ביטוי פיזי של טובתנו ואהבתנו, בין אם זה זמן או כסף. עלינו לשאול את עצמנו, במה דרכים לחלוק את הטוב שלנו או את האהבה שלנו? זה לא אפשרי. כאשר אנו מעשר אנחנו הופכים עשירים מבחינה רגשית מעבר החלומות הפרועים ביותר שלנו כי זה מרגיש נפלא לעזור לאחרים.

2. בניית חוסן קהילתי
החוסן פותח הן ברמת הפרט והן ברמת הקהילה. כאשר אנו תורמים או מתנדבים לאדם או לקהילה, אנו תורמים באופן ישיר ליצירת יחידים וקהילות שלמות חזקות וקשות יותר. תרומה והתנדבות מביאה אנשים יחד תחת מטרה אחת, שבה קהילה של אנשים בעלי דעות דומות עצרת לעזור לקהילה או לנזקקים. זה מליטה להפליא לחלוק את עצמנו לנזקקים עם אהבה, תקווה ותמיכה הנדרשת עבור כל המעורבים לחוות כי יש טוב בעולם הזה. מ ניקוי רחובות, בניית בתי ספר, קריאה לילדים בספרייה המקומית, או סיוע למשפחות עם הוצאות רפואיות או הלוויות בלתי צפויות, אנו יכולים לשפר את חיינו לעזור לשפר את חייהם של אחרים. קהילה שהורכבה באנשים חזקים וחסדים גדלה והפכה לקהילות של תקווה, אפשרות, עלייה, הזדמנות וחיים חדשים.

3. חיבורים חדשים
אם אנו מרגישים בודדים או בודדים בחיינו, אחת הדרכים הטובות ביותר לצאת מן ההתמקדות השלילית שלנו היא לצאת מהדרך שלנו ולהפוך את המיקוד שלנו להיות פרודוקטיבי לעזור לאחרים. התנדבות מוציאה אותנו מהבית, מהפאנק שלנו ומסביב לאנשים מדהימים אחרים שמעוררים השראה כדי להפוך את העולם למקום טוב יותר. היציאה עוזרת להרחיב את האופקים שלנו. זה מציב אותנו במצבים חברתיים שבהם אנו יכולים ליצור קשרים חדשים וחברים. הוא גם מספק לנו הזדמנויות למעורבות נוספת בכל סיבה שאנו תומכים בה. כאשר אנו יוצאים מהדרך שלנו, אנו מציבים את עצמנו במגע עם אחרים דומים שמניחים אנשים על רווח. כאשר אנו מרגישים שיש לנו מטרה, החיים כבר לא כל כך בודדים.

4. לשפר את הבריאות הכללית
הענקת מתנות ליום הולדת  או מתנות בכלל, הינם  מקןר לשיפור הבריאות הנפשית לדעת המחקר של האינטראקציה בין התהליכים הפסיכולוגיים שלנו לבין מערכת העצבים ומערכת החיסון. איך אנחנו חושבים ומרגישים יש השפעה ישירה וממשי על הבריאות שלנו ועל אריכות ימים. התנדבות ו / או תרומה לגורמים חשובים הוכיחה כי היא מגבירה את הבריאות הגופנית, הרגשית, הנפשית והרוחנית שלנו. כאשר אנו תורמים, אנחנו לוקחים את המוקד של החיים שלנו ומניחים את המאמצים שלנו לשיפור חייהם של אחרים. סוג זה של מעורבות ממלא אותנו באהבה, ואהבה היא התשובה לריפוי מכל סוג שהוא.

5. מנהיגות
רוב המאמצים הגדולים קוראים למנהיגות גדולה. אם נראה שיש מקום ואמצעי להחזיר, זוהי הזדמנות עבור כל אחד מאיתנו לקחת תפקיד מנהיגותי. האם זה יכול להיות מאיים? כן, זה יכול, אבל למה לא לצאת מחוץ לנוחות שלנו? לכל הפחות נלמד הרבה על מה שנדרש כדי לארגן ביעילות, לעבוד עם אחרים ולהפוך רעיון למסע צלב. אל תצפו לשלמות. בקש עזרה, תשוקה ותרומות. הכוונה מאחורי מה שאנחנו עושים, ואת הרגשות הבאים המניעים אותנו, הם מה לספור לאלה שאנחנו מנסים לעזור. בסופו של יום, לא משנה איך נוכל לגשש את המאמצים שלנו, ללא ספק אנו חווים את פירות העבודה שלנו, כאשר אנו רואים את הפנים המאושרים של האנשים שאנו משרתים. רק הידיעה שעשינו כמיטב יכולתנו לתת לאחרת היא מה שהחיים הם כולם.

 

מתנות ליום הולדת

מתנות ליום הולדת

השארת תגובה