מתנות ליום הולדת :האם מתנות חינם בהכרח טובות?

מתנות ליום הולדת :האם מתנות חינם בהכרח טובות?

מתנות כי הם כמעט בחינם
גם אם אתה קשורה במזומן, זה לא אומר שאתה לא יכול לתת מתנות לחברים שלך, משפחה, ועמיתים לעבודה מבלי להיכנס לחובות. כדי לעשות זאת, אתה צריך להיות יצירתי. הנה כמה מחשבות על מקבל שלך יצירתי.

תן מה שאתה עושה – מתנה מהלב הוא אחד של זמן וכישרון. מה אתה עושה טוב? בישול, ניקיון, טיפול בילדים, תפירה, נהיגה, קניות? לא משנה מה זה, אתה יכול לעשות מתנה מתוך זה. כמה ימים של שמרטפות, יום של ניקיון, שש שעות של שליחות – אני בטוח שתקבל את הרעיון.
אוצר – לתת את מה שאתה כבר הבעלים לא עולה לך כלום וכאשר מישהו העריץ שוב ושוב כל פריט מסוים יש לך, אתה יכול להפתיע אותם עם מתנה של פריט זה אדם היה לנצח להעריץ ולהוקיר את המתנה, ואת העובדה שאתה יודע מספיק כדי לשים לב לדעותיהם. הרעיון המרכזי כאן הוא לתת פריט יקר למי שהפגין חיבה אמיתית עבורו. כל דבר בניגוד היה משאיר אותך מאוכזב.
ארגון החלפה- זה מרשים במיוחד אם אתה וחוג החברים שלך יש ילדים קטנים. כל אחד מקבל את הצעצועים כי הם במצב מצוין שבו הילדים שלהם יש או גדל עייף, נקי לטהר אותם כראוי. ואז, בלי שהילדים יהיו נוכחים, תתכנסו ותחליפו. הילדים יהיו מופתעים ונרגשים בצעצועים החדשים שלהם. תארו לעצמכם את כל החלפות כמו זה שבו אתה יכול לארגן.
דף הבית קלויים פולי קפה – ביצוע פולי קפה הם פשוטים מאוד, אבל כמה אנשים חושבים לצלות פולי קפה שלהם. כל מה שאתה צריך לעשות הוא רק לקנות שעועית ירוקה מקומית או באינטרנט, ופעל לפי ההנחיות לאפות אותם בתנור, על תנור בחוץ או פופר פופרן. פולי קפה זולים מאוד, בדרך כלל סביב 5 $ לכל קילו. בית קפה גורמה קלוי עושה מתנה יוצאת דופן, ארוז בכל מיכל מותאם אישית עם תערובת החתימה שלך או את שם הנמען המתנה.
ספר מתכון- הפוך ספר מתכון המכיל הצטברות של המתכונים האהובים עליך מבחר קטן של דגימות. ספרי מתכון הם גם דרך נחמדה להעביר את המסורות הקולינריות שלך יקיריכם.
לוח שנה משפחתי – ערוך יומן שכולל תאריכים משפחתיים משמעותיים כמו ימי הולדת וימי נישואין. הוסף תמונות משפחתיות, ולאחר מכן ליצור עותק עבור כל אדם או בן משפחה. ישנם מספר אתרים בהם יש כלים ותבניות ניתן להשתמש כדי ליצור כל מיני דברים יפים.
זכרונות לחיים אחרונים
מה היית עושה את זה בעונת חג המולד אם לא היה לך כסף לבזבז ולא זמין אשראי? אף על פי שהמצב הזה הוא שאף אחד לא רוצה להיות בו, לפעמים זה קורה. תגובה אידיאלית למצב זה היא לחפש מה הלב שלנו כמהים ביותר,  בלי להעז לתוך האדום. מה שנדרש הוא היכולת לחשוב בצורה חדשנית יש את האומץ לשים את ההקפאה על כרטיסי האשראי.

מסורות שיש לנו – טקסי חג המולד דומים לעוגנים בחיינו. לעשות את אותם הדברים יחד, שנה אחר שנה מבטיח כי אפילו בעולם המתפתח במהירות, דברים מסוימים לעולם לא ישתנה. טיול משפחתי, חופשות, פיקניקים ומסיבות הם מתנות שכל המשפחה יכולה ליהנות ולזכור במשך זמן מה.
התשוקות שלנו – האם אתה חושב על מתנה כדי להראות כמה אכפת לך? מצא דרך להראות את אהוב לך אכפת לך מה שחשוב להם ביותר.  מתנות ליום הולדת בהרכח זולת או איכותיות יותר? האם הוא מתלהב ממחקר רפואי? להיות תורם איברים. האם היא מעוניינת להציל את הסביבה? תנו לאגודה אשר ו לשתול עץ בשמה. לעשות משהו זה אדם מחזיק ביחס ולעשות את זה לכבודם. המחשבה הזאת תהיה מתנה גדולה עבורם.
הלב שלנו – מודאג המתנות שלך – תוצרת בית או אחרת – הם זולים מדי או לא אידיאלי? השאלות ייעלמו כאשר אתה כותב פתק קצר שאתה מוסיף לכל אחת המתנות שלך. תגיד לנמען מה הוא או היא מתכוונת לך ואת הערך שהם מביאים אל החיים שלך.
המתנה הטובה ביותר היא זו שמעבירה מסר של אהבה ושמחה שנותר עם המקבל זמן רב לאחר שהמתנה נצרכת, מנוצלת או מושלכת. הזמנים הטובים ביותר הם אלה שנותרו בזיכרונותינו – הדברים שלא כסף ולא אשראי יכולים לקנות.

מתנות ליום הולדת

מתנות ליום הולדת

השארת תגובה