מתנות ליום הולדת 27 :כיצד המשפחות מתמודדות עם מתן מתנות?

מתנות ליום הולדת :כיצד המשפחות מתמודדות עם מתן מתנות?

מצד אחד, מתנה החג נותן נהדר (אתה להפיץ לעודד ולקבל חינם sh * t!). מצד שני, זה בא עם עומס של לחץ, כלומר ברוח של מה לעזאזל אתה הולך לקבל את אבא שלך השנה?

בעוד שרובנו לשפוך מעל רשימות חג תשוקה מחפש רעיונות מתח על מי שאנחנו צריכים לקנות, משפחות אחרות יש לתת במתן על נעילה.

סקרן לדעת איך אנשים אחרים מתמודדים עם מתנות חג, דיברנו עם נשים על איך הכל יורד במשפחותיהם, מה עובד ו … מה בהחלט לא.
1. "מתנה עם המשפחה המורחבת שלי הוא פשוט מביך. אחותי היא ממש טובה במתן מתנות מתחשב, ואני תמיד מרגיש אשמה כי אני בסופו של דבר נותן לה כרטיס מתנה . השנה, הסכמנו לא לתת מתנות זה לזה ולהתמקד רק על הילדים של השני – ואני מרגיש כל כך הרבה פחות מתח. עם אחים של בעלי, היינו צולעים עם מה שנתנו להם והם היו צולע עם מה שהם נתנו לנו, אז אנחנו סוף סוף רק החליט לעשות ארוחת ערב אחים. כולנו יוצאים למקום נחמד לארוחת ערב, רק לנו, ולפצל את המחאה בסוף. זה הרבה יותר טוב ".

2. "כ -90% ממתנות מתנה במשפחה שלי מתבצע באמצעות שוברי מתנה או צ'קים. האחייניות והאחיינים שלי מקבלים המחאה בסך 50 דולר לקולג' מבעלי וממני, ועוד צעצוע שהם יכולים לפתוח. הורים וחותנים מקבלים כרטיס מתנה במסעדה כי כולם אוהבים לצאת לאכול. בעלי ואני לא עושים מתנות עיוורות כי אני לא רוצה שהוא ילך לקנות דברים שאנחנו לא צריכים. רק הזמנתי לו בגדים באינטרנט ואמרתי, 'אוקיי, בואי נקרא לחנוכה'! 'הילדים שלנו מקבלים מתנה אחת ליום לחנוכה, ועוד מתנה לחג המולד. אין פשוט הרבה שטויות נוספות, וזה עובד בשבילנו "- לאורה פ.

3. "בעלי ואחיו עדיין נותנים למשפחתו רשימה ארוכה של מה שהם רוצים, ואני חושב שזה מצחיק כי הוא כמעט בן 37. אבל הוא תמיד מקבל את מה שהוא רוצה, אז זה קצת הגיוני. אבל המשפחה שלי לא ממש עושה כלום. אנחנו יכולים לקבל מתנות קטנות זה לזה אם נגיע למשהו שהאדם האחר ירצה, אבל אנחנו לא מרגישים מחויבים. זה לוקח הרבה מתח מתוך החגים.

4. "יש לי משפחה ענקית, וזה ממש כיף סביב חג המולד, אבל זה מטורף יקר. לפני כמה שנים, החלטנו לקבוע כמה כללים: כולנו נדבק לתת מתנות למשפחה מיידית ולהמשיך לקבל מתנות עבור סבא וסבתא שלנו, אבל כולם יעשו חילופי פיל לבן. יש חילופי פילים לבנים מתחת ל -25 דולר, עם בני הדודים ואחד מהם עם הדודות והדודים. עכשיו, אנחנו מתחרים כדי לראות מי יכול להביא את המתנה הכי מגניב ויש לי דרך יותר כיף עם המשחק מאשר היינו עושים אם אנחנו פשוט עושים חילופי מתנה נורמלי. "

5. "מתנות הן סוג של בלגן במשפחה המורחבת שלי. הכלל שבשתיקה הוא שאתה תיתן מתנה לכל מי שאתה רואה בחג המולד עצמו, אז אנחנו בדרך כלל עזב את הדחף ברגע האחרון כדי לקבל מתנה לדודה המוזרה שלי ממש החליט להופיע בארוחת ערב חג המולד. אחרי שנים רבות מדי מלחיץ של זה, אני סוף סוף התחלתי לשמור כמה מתנות ירוקי במקום שלי, כמו נרות ריחני. זה לא מושלם, אבל זה משהו ".

6. "חנוכה הוא למעשה די רגוע עבורנו. אני אתן להורים דבר אחד בכל אחד מהם, אבל שום דבר לא יצא מכלל שליטה. אשתי ואני לא נותנים זה לזה טון של מתנות – זה יותר עבור אנשים אחרים. אנחנו פשוט מקבלים אחד את השני דברים במהלך השנה במקום לעשות את כל זה בבת אחת. זה בהחלט עובד טוב יותר ככה.

7. "עבור מתנות המשפחה, יש לנו פיצול די גדול באמצע. אין ספק שישנן משפחות כאלה שבהם מתנות ליום הולדת הינם חובה ואיפלו מובנות במשפחה.אמא וסבתא שלי אוהבים לבלות זמן, אנרגיה וכסף על נותן המתנה ואהבה לחלוטין לחנות, אז הם תמיד מגיעים עמוסות בכבדות עם מתנות – אנחנו מדברים 5 עד 10 לאדם. אחותי ואני מעדיפים הרבה ללכת על המסלול לאדם אחד, אבל אני באמת ובתמים המאבק עם מציאת מתנות משמעותיות עבור אבא שלי וסבתא בפרט. יש להם הכל! אני נוטה יותר להתנסות בזמן האחרון – כלומר לקנות כרטיסים לתיאטרון או למוסיקה, כרטיס טיסה למישהו שיבקר אצלי, לקחת סבתא לארוחה טובה או אפילו להכין ארוחת ערב מיוחדת למשפחה בבית במתנה. זה לא הולך כל כך טוב עם אנשים שפת האהבה שלהם היא דברים, אבל זה מהדהד הרבה יותר איתי. אמא שלי בהחלט יש שיחות על כמה אנחנו מבלים על מתנות, כלומר, "אתה רק הולך להוציא 75 $ על אדם X?" – ואילו אני יכול למצוא את המתנה המושלמת, לא משנה כמה זה עולה

 

מתנות ליום הולדת

מתנות ליום הולדת

השארת תגובה