מתנות ליום הולדת 29  – הם לא צעצועים כי יש להם כבר יותר מדי

מתנות ליום הולדת – הם לא צעצועים כי יש להם כבר יותר מדי

כאשר הילדים קורעים את יום ההולדת או את מתנות החג שלהם עם גלידת עוגות, ההורים מצטרפים לתוצאה הבאה: בית עמוס צעצועים שאף אחד לא יביע עניין בו עד 2.7 שניות אחרי שהם עושים את דרכם לתוך ערימת התרומה. המחזור הוא אמיתי.

בטח, הם אומרים את המתנה הטובה ביותר שאתה יכול לתת לילד הוא קצת איכות, זמן מחובר איתם, אבל לפעמים, הילד הזה הוא רנדו מהכיתה של הילד שלך, ואתה צריך לזרוק משהו לתוך שקית מתנה. הנה כמה רעיונות למתנות לא צעצוע כי הילדים ייהנו והורים יעריכו.

כרטיסים או עונה עובר למקומות כיף
אתה יכול ללכת פשוט או ברמה דיסני בזבזני עם זה. עבור ילדים צעירים, המעבר לבית קפה לשחק באזור יהיה זול. פעוטות להגיע בבורות כדור, בעוד ההורים נהנים קפה

כמו כן, תמיד שימושי: כרטיסים או עובר לגן החיות, מוזיאונים, אקווריומים, סמטאות באולינג, הופעות תיאטרון, החלקה על הקרח rinks, אירועי ספורט, סרטים, מיני גולף, פארקי שעשועים, וכן הלאה.

מנויים למגזינים ותיבות נושאים
תן לילד סיבה בדאגה לבדוק את תיבת הדואר בכל חודש ולעזור לשמור על התקשורת להדפיס חיים על ידי מנוי המגזין. הנה רשימה טובה להתחיל לעבוד עם ילדים מתחת לגיל 12. ידידי בריאנה אומר שבן הכיתה של בנה נתן לו מנוי למגזין החיות ריינג'ר ריק ג'וניור והוא "מצפה לכל אחד חדש".

אופציה יקרה יותר היא לתת מנוי חודשי. יש משהו עבור כל קבוצת גיל, עניין-עבור ספרים, ארגז קיווי דרכונים קטנים ללמידה, לאפייה.

שירים ששרים את שמם
תקליטור אלמו אישית זה הוא להיט בקרב פעוטות. (כשהילד שלי היה תינוק, רק קולו של אלמו ו"אופה גנגנאם סטייל "היה מרגיע אותה.) באלבום המסוים הזה, אלמו שר את שמו של הילד 63 פעמים. אני תמיד אזכור את זה בתור פסקול של 2014 שלי.

הוראות וכל החומרים עבור פרוייקט מגניב
הרבה הורים אוהבים את הרעיון של פרויקטים ילד אבל שונא את התהליך בפועל של איסוף חומרים וחומרים ("לא, אין לי קרם של טרטר פשוט שוכב במזווה שלי!") זה קצת מתנה אם אתה עושה את העבודה עבורם. הבת שלי מליסה קיבלה הוראות וכל החומרים הדרושים ליצירת הר געש תוצרת בית. "לא רק אדלייד ריתקה ידיים על הידיים ויצירתיות, אבל זה היה 40 דקות של כיף ממוקד – בכוחות עצמה!" מליסה אומר. אתה יכול לעשות את אותו הדבר עם רפש, פרוייקט תפירה, או באמת, כל דבר. אם זה פרויקט שהילד שלך ניסה ואהב, זה אפילו טוב יותר.

ערכת פרפר
אתה בטח רוצה לשאול את ההורה הראשון, כפי שלא כולם היו להביע את אותה רמה של ריגוש לראות קופסה של יצורים זוחלים בביתם, אבל ערכות פרפר הם פשוט כל כך מגניב. זה כיף לראות זחלים , ואתה תמיד פשוט מרגיש חכם להגיד "." הבת שלי בת ארבע היה פרפר לפני כמה שנים, ועכשיו, אפילו, בכל פעם שהיא רואה אחד בחצר האחורית, היא אומרת, "תראה, אלה חזרה!"

נדל כלים
לאחרונה סיפר סיפור מדהים על אחת המתנות האהובות עליה היא קיבלה כילד.

חג מולד אחד, כשהייתי כנראה בן ארבע או חמש, קנתה אותי דודתי ושלושת האחים שלי כל פטיש וקופסת מסמרים. היא גם זרקה כמה משטחי עץ ישנים לתערובת. אנחנו מסמרים  כל כך הרבה דברים לדברים אחרים. עדיין אחד הטובים ביותר חג המולד מציג אי פעם

כמה כיף לתת מתנות ליום הולדת . היכולת לתת לילדים את הידיים על כלים אמיתיים היא משהו שהרבה הורים נרתעים ממנו, אבל יש יתרונות לתת להם לשחק עם מחברים ומפרצים ופטישים (אחרי שהם מבינים את כללי הבטיחות, כמובן) – מגבירים את המודעות העצמית של הילדים, מכבד את היכולות שלהם נותן להם תחושה של הישג.

במזומן אחד שטרות דולר
אם הילד מבוגר מספיק כדי להבין את הרעיון של כסף אמיתי, ואם אתה ממהר, 10 או 20 שטרות של דולר אחד יהיה מתנה מרגשת לילדים בכל גיל.

דעת שזה יקרה, אבל אף פעם לא חשבת שזה יקרה מהר: הילד שלך הפך לעשרה. ועכשיו, פתאום, הכול עלייך מעצבן או מביך – את החולצה שאתה לובש, את הדרך בה אתה הולך, את השאלות שאתה שואל, את המתנות שאתה קונה, את הקצב שבו אתה מפיץ גבינת שמנת על הבייגל שלך. הילד לא יכול לסבול להיות סביבך. כן, הילד הזה. אותו ילד יקיר שפעם קפצת לזרועותיך בכל פעם שאספת אותו מהגן, זה שקראת לצלך כי הוא לעולם לא יעזוב את הצד שלך. מה קרה?

ההתבגרות קרה, וגם מתסכל וכואב כפי שהוא יכול להיות בשבילך כהורה, העובדה כי הילד שלך הוא "אלרגי" לך בריא. בֶּאֱמֶת. אשר , מטפל משפחתי בסנטה קרוז, קליפורניה שעבד עם מתבגרים במשך שנים, אומר לי כי בני נוער יש "המנדט הפנימי כדי בנפרד" – או כפי קלי קלרקסון אולי לומר, להתנתק. זה, כמובן, הוא הישג מאסיבי. הילד הסתמך עליך במשך שנים כה רבות (ניגבת את התחתונים וקילפת את הענבים שלהם, למען השם). כאשר הם מנסים פתאום לטעון לעצמאות, הדברים חייבים להתבלבל.

עצתו של בראונר להורים: אל תחמיר את המצב.

בתרגול שלו, הוא ראה את ההורים מחריפים. "אנחנו יודעים איך זה יכול ללכת", הוא אומר. "הילד צועק קצת. ההורה צועק הרבה. הילד אומר,'אני לא אוהב את זה.' ההורה אומר,'טוב, אתה מקורקע.' ואז הילד אומר'לך תזדיין', ועכשיו איפה אנחנו?

בני נוער, הוא מוסיף, "לא יורדים מהחלל". הם עדיין בעצמם – רק גרסאות רגשיות, דרמטיות, ולפעמים ממש עצבניות. "הם בני אדם", הוא אומר. "הם רוצים כבוד וצורך להישמע. הם לא שונים ממך וממני או מכל אחד אחר שרוצים שיבינו אותי ".

מתנות ליום הולדת

השארת תגובה