מתנות ליום הולדת 30 – החשיבות של ללמד ילדים להביע תודה

מתנות ליום הולדת – החשיבות של ללמד ילדים להביע תודה

בעולם הטכנולוגי של ימינו, מחווה כזו עשויה להיראות מוזרה מאוד, אבל חשוב כמו תמיד ללמד ילדים להיות אסירי תודה – לא רק על מה שהם מקבלים, אלא גם על האנשים בחייהם.

"בשבילי, מכתב תודה הוא על הכנות, החסד והשמחה שהיא מביאה לאחרים", אמרה ננסי קביץ 'מחנות מכתבים של בכפר הכפרי. "כשילדים מקבלים מתנות, זה גורם להם להרגיש טוב. מכתב תודה מחזק את ההרגשה הזאת ".
החשיבות לקבל מתנות לילדים מתנות ליום הולדת ידועה לכולם,השאלה הינה האם אנו מחכנים את ילדים להודות וגם להעניק מתנות?

היא הצביעה על כך שכאשר אנשים נותנים מתנות – ללא קשר לשאלה אם הם רוכשים חפץ, בחרו כרטיס מתנה או פשוט בחרו להצרף כסף בכרטיס – הם לקחו זמן מתזמון העמוס שלהם והכניסו מחשבה למה שאדם אחר יאהב יותר מכל.

"זה מישהו שיצא לקניות ועטף משהו או קנה משהו, "אמר קביץ'. "ילדים צריכים להגיב בעין ולשים מחשבה ומאמץ לתוך פתק תודה".

בנוסף להוראת כללי התנהגות נאותים, הפעולה הפיזית של כתיבת מכתב תודה מעניקה מתנה מעבר לפריט שהתקבל.

"כאשר אתה רושם את מה שאתה מודה לך, זה עושה את זה יותר אמיתי, "אמר קביץ'. "הכל כל כך לא אישי. האטה קצת מעניקה לנו זמן לעצור, לשקף ולהעריך ".

בהמשך, שיתף קביץ 'טיפים להנחיית ילדים לכתיבת תודה מיוחדת:

הגדר מסגרת זמן. שבועיים זה כלל אצבע טוב. להחליט אם אתה רוצה את הילד שלך לשחק עם, ללבוש או מתנה giftthe לפני כתיבת תודה. אם תחליט שהם יכולים, לדרוש מהם לכתוב את ההערה שלהם בתוך 24 שעות. כך או כך, מועדים סופיים לעשות את העבודה.

תן שם למתנה. זה אולי נראה מובן מאליו, אבל זה מפתה לילדים, בייחוד הצעירים, פשוט לומר, "תודה על המתנה." הם צריכים להכיר בפריט הספציפי שקיבלו עם שורה בסיסית כמו "תודה על הדובי. "

הפוך את זה חזותי. ילדים צריכים לציין כיצד הם ישתמשו במתנה. "הם צריכים להראות שהם באמת עוסקים במתנה בדרך כלשהי. אם המתנה היא צעצוע, הם יכולים להגיד משהו כמו, 'משאית זו הולכת נהדר עם dumpster שלי! עכשיו יש לי את הסט. או, "תודה רבה לך על הסוודר שלי. זה מוסיף צבע כה רב לארון הבגדים שלי, "אמר קאוויץ '. "אם זה כסף, הם לא צריכים להגיד, 'תודה על הכסף'. במקום זאת, הם צריכים לכתוב, 'תודה על המתנה הנדיבה' ומה הם מתכננים לעשות עם זה. הם צריכים להגיד אם זה הולך להיכנס לחשבון חיסכון או לכיוון מכונית או לעבר קפה. "

תגיד את האמת. אם ילדך מקבל סוודר מכוער מדודה הלן הגדולה, אל תעודד אותה לשקר ולומר שהיא אוהבת משהו שהיא בבירור לא. במקום זאת, ללמד אותה איך להביע הכרת תודה כנה על המחשבה מאחורי המתנה. "זה היה כל כך מתוק מצדך לרצות להתחמם בחורף", היא דרך לילד להכיר בטיפול שבחר בבחירת מתנה כזו – גם אם הפריט הולך ישירות למוניטין. "תגיד עובדה על המתנה, "יעץ קביץ. "רוב האנשים רוצים לדעת שהילד באמת קיבל את זה".

מעריך את הנותן. חשוב לא רק להכיר במתנה, אלא גם במתן. "ילדים יכולים להגיד משהו כמו 'אתה תמיד נותן מתנות כל כך גדולות, אני מתגעגע אליך או שאני מקווה לראות אותך בקרוב'", אמר קביץ '. "זה חוזר לקשר האנושי וגורם לכולם להרגיש טוב".

הפוך אותו אישי. לספק לילדים עם נייר מכתבים משלהם. לאחר הקלפים שלהם נייר הערה הערות תודה עושה את החוויה מיוחדת ונותנת לילדים תפקיד מוביל בתהליך הכתיבה. "תביא להם נייר מכתבים שהם אוהבים, "יעץ קביץ'. "אז זה שלהם, והם לוקחים בעלות."

להגיב בעין. לתת לילד לדעת שקיבלת מכתב תודה שלהם היא דרך נפלאה כדי לחזק את החשיבות של הכרה מתנות. "זה יהיה נהדר אם מבוגר יכול לכתוב ילדים בחזרה," ציין Kavich. "תגיד,'אני אוהב לקבל את הערות התודה שלך. זה כל כך כיף לקבל פתק בדואר, לא? "

לעולם לא צעיר מדי. אם הם יכולים לדבר, הם אף פעם לא צעירים מדי לכתוב – או לפחות להשתתף – בכתב יד בכתב יד. האם הילדים שלך מכתיבים את מה שהם רוצים ואת לתמלל את המילים שלהם. הם יכולים לצייר תמונה בסוף הפתק שלהם לקחת חלק פעיל בתהליך.

מתנות ליום הולדת

השארת תגובה